GOOD FOOD, GOOD TIME, GOOD FRIENDS
Birlikte Büyüyelim

Franchising

Başvuru
Sitemizde bulunan basvuru formu üzerinden bayi adaylarımızın basvuruları alınır. Franchising ekibimizden yetkililer bayi adaylarımızla irtibata geçerek ön görüsmeyi gerçeklestirirler ve franchising sistemimiz konusunda ön bilgilendirmede bulunurlar.

Lokasyon Seçimi
Ön görüsmeleri olumlu sonuçlanan bayi adaylarımız için, franchising ekibimizle birlikte yer arama çalısmaları baslatılır. Ya da mevcut yere iliskin lokasyon kriterlerimize uygun olarak gerekli fizibilite çalısmaları yapılır. En uygun mekâna birlikte karar verilir

Projelendirme Ve Dekorasyon
Belirlenen lokasyon David People mimari konseptine uygun olarak David People Mimari ekibi tarafından projelendirilir ve projeye uygun olarak dekorasyon çalısmaları baslatılır.

Kurulum  ve Eğitim Süreci
Dekorasyon sürecinin tamamlanmasının ardından makine ve ekipmanların kurulum süreciyle birlikte personel seçimi yapılır ve seçilen personel David People kültürüne uygun olarak görev yapacağı departmana göre gerekli eğitimleri tabi tutulur.

Açılıs
İlgili süreçlerin tamamlanmasının ardından mağaza açılısa hazır hale getirilerek bayimize teslim edilir.

Franchising Başvuru Formu

Franchising başvurusunda bulunmak için lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz veya bizimle iletişime geçiniz.Marka BilgileriDüşünülen LokasyonGenel Bilgiler