COLD BREW

Eşsiz David People kahvesinin çok özel aşamalar ile yaklaşık 18 – 22 saat arası soğuk demlenerek elde edilen olağanüstü tat. Yavaş ve uzun süreli demleme sayesinde yumuşak içimli bir kahve çeşididir.

Kahve tiryakilerinin her zaman alışık olduğu bir fincan kahveye göre serinletici yaz içeceği olarak Cold Brew, sert kahve aromasından uzak, kahve içmeyi çok fazla sevmeyenlerin bile rahatlıkla deneyip sevebileceği özel bir tattır.

Cold Brew gerçekten soğuk demlenen bir kahvedir. Demleme esnasında hiç bir aşamasında asla sıcağa mağruz bırakılmaz. Avrupa’da popülaritesi son bir kaç yıldan beri artmış olsa da, Amerika’da uzun yıllardan beri sevilerek tüketilen bir kahve türüdür.

Elbette damak tadı sınır tanımaz. Krema, süt veya farklı konsantre tatlar, meyve ekleyerek bu eşsiz tadı daha da zenginleştirebilirsiniz. Herkes en sevdiği, tutkulu tadı yakalayacaktır.

Sizler de sıcak yaz günlerinin bu vazgeçilmez tadını David People şubelerinde tadabilir, farklı kompozisyonlar ile yeni enfes tadınızı keşfedebilirsiniz.

Hadi durma COLD BREW in eşsiz tadı ile ŞIMART KENDİNİ..

X